Astrologia

Proponujemy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to sfera myśli o cywilizacji stosującej paru tysięcy lat. Wiedzę tę stosowano także bierze się jeszcze w praktyce. Jest ona wciąż żywa oraz doskonalona. Znajomość astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspomaga świadomie kierować prywatnym byciem. Rozumiejąc reguły astrologiczne mamy okazja interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub zupełnie nieznajomych. W okresie kursu precyzyjnie wyjaśnione zostaną wszystkie konieczne czynniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie wprawę interpretacji horoskopu.Tematem zajęć kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrologia

zapoznanie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przykładów – archetypy mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody wyszukiwania oraz określania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne zajęcia interpretacji horoskopów, dostrzeganie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach interpersonalnych, układach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka profesji astrologa,
szkoła astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest zatem kurs dla osób, które dopiero zaczynają naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa liczy zazwyczaj od 6 do 10 osób. Po ukończeniu kursu uczestnicy dostają indywidualne dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko ciekawe hobby ale również wiedza o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie poprzez przypadek szwajcarski terapeuta Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej zasady – będzie to najlepiej wykorzystany okres w Twoim życiu oraz najefektywniejsza lokata – lokata w siebie.